A A A

Witamy na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej Przylesie, w sekcji Przylesie na sportowo.

Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy do fotogalerii z naszych treningów i spotkań :)

Treningi odbywają się w czwartki o godz 17:30. Zbiórka 17:20 na Przylesiu ul. 23 Marca 77c (okolice apteki, pawilonów SM Przylesie).

Zajęcia trwają 1,5 h. Podczas zajęć pokonujemy przepiękne trasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Korzystamy też z siłowni otwartych np. na osiedlu Mickiewicza. Na życzenie uczestników zajęcia mogą być organizowane np. na plaży albo w parku w Sopocie dolnym.

W przypadku zmiany zajęć instruktor wysyła informację do uczestników na maila oraz na grupie na facebooku. Ponadto informacja umieszczona jest na stronie MOSiR.


Kontakt do instruktora:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/groups/nordicwalkingnaprzylesiu/

W czerwcu 2015 roku powstała otwarta siłownia na Przylesiu. Zlokalizowana została na terenie placu zabaw przed budynkiem mieszkalnym 23 Marca 91B.

Podkategorie